Manual Unity Przewodnik Użytkownika Creating Gameplay Animation View Guide

Przewodnik Widoku Animacji

Widok animacji w Unity pozwala ci tworzyć i modyfikować Klipy Animacji bezpośrednio w Unity. To oznacza że to jest potężne i łatwe w obsłudze narzędzie które może uzupełniać zewnętrzne programy do tworzenia 3D animacji lub całkowicie je zastępować. Jest świetne do tworzenia prostych Klipów Animacji, i ma dodatkowe korzyści z możliwości animowania zmiennych materiałów i kkomponentów, i dodawania wydarzeń do Klipów Animacji to może przywołać funkcje skryptów w specyficznych miejscach w czasie.

Po informacje o importowanie animacji z zewnętrznych programów zobacz stronę o Importowanie Animacji. Po informacje o charakterach animacji przez skryptowanie zobacz stronę o Skryptowanie Animacji.

Ten przewodnik o Widoku Animacji jest rozbity na różne strony które skupiają się na różnych obszarach Widoku Animacji. Proszę odwiedź następujące strony by zbudować wszechstronną wiedzę o używaniu Widoku Animacji.

[[unity_manual:http://unity3d.com/support/documentation/components/animeditor-usinganimationeditor|Używanie widoku animacji]]

animeditor-usinganimationeditor

Ta sekcja pokrywa najbardziej podstawowe informacje o używaniu Widoku Animacji, obejmuje tworzenie Klipów Animacji i jak edytować je używając Trybu Animacji.

[[unity_manual:http://unity3d.com/support/documentation/components/animeditor-animationcurves|Używanie Krzywych]]

animeditor-animationcurves

Ta sekcja pokrywa informacje jak Dodawać Krzywe Animacji bezpośrednio w Widoku Animacji, pokrywa tworzenie Krzywych Animacji, tworzenie i przesuwanie klatek, ustawianie trybów owijania, i porady o wszystkich rzeczach które mogą być zrobione z Krzywymi Animacji.

[[unity_manual:http://unity3d.com/support/documentation/components/editingcurves|Edytowanie Krzywych]]

animeditor-animationcurves

Ta sekcja pokrywa informacje jak edytować krzywe bezpośrednio w Widoku Animacji, to pokrywa skuteczną nawigację, tworzenie i przesuwanie kluczy, i edytowanie stycznych i typów stycznych.

[[unity_manual:http://unity3d.com/support/documentation/components/animeditor-multipleparts|Objekty z wieloma ruchomymi częściami]]

animeditor-multipleparts

Ta sekcja pokrywa tworzenie Game Objektów z wielokrotnymi ruchomymi częściami i jak poradzić sobie z przypadkami gdzie jest więcej niż jeden Komponent Animacji który może kontrolować wybrany Game Objekt.

[[unity_manual:http://unity3d.com/support/documentation/components/animeditor-animationevents|Używanie Event'ów Animacji]]

animeditor-animationevents

Ta sekcja pokrywa jak dodawać Zdarzenia Animacji do Klipu Animacji. Wydarzenia Animacji pozwalają ci przywołać funkcje skryptu podobną do WyśliWiadomość jako część odtwarzania animacji.

Poprzedni

Następny

unity_manual/animation.txt · ostatnio zmienione: 2012/12/03 21:13 przez superpaweltv
Recent changes RSS feed Debian Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki