Strona Główna | Aktualności | User Manual Unity 5 | User Manual Unity 3.x


Zapraszam do wspólnego tłumaczenia Unity Manual

Wszystkich entuzjastów oprogramowania Unity 3D zapraszamy do wspólnego tłumaczenia dokumentacji. Jeśli chcesz mieć własny wkład i pomóc w tłumaczeniu dokumentacji dla polskiej społeczności Unity zapraszamy. Masz kilka chwil, by pomóc innym? Pomóż tłumacząc dokumentacje.

Zapraszamy również do dyskusji na forum i nasz FanPage

Jak zacząć tłumaczyć? To proste
  • Logowanie/Rejestracja - Wymagana dla osób chcących przyłaczyć sie to wspólnego tłumaczenia, dodatkowo pozwoli utrzymać lepszy porządek i przekazać uznanie za Twój wkład w tłumaczenie.

UWAGA! Rejestracja została zamknięta z powodu narastającej liczby rejestrujących się botów i spamu. Osoby chętne do dołączenia do Teamu zajmującego się tłumaczeniem User Manual prosimy o kontakt pop przez nasze forum wyrażając chęć współpracy i prośbę o utworzenie konta.

  1. Wybieramy temat - Z panelu po lewej stronie wybieramy temat do tłumaczenia i sprawdzamy czy nie został on już przez kogoś tłumaczony.
  2. Zmieniamy tekst. - Zmieniamy tylko tekst, ewentualnie formatowanie tekstu w miejscach gdzie html został błędnie sparsowany do kodu wiki. Zmianę tekstu (przejście do edycji) wykonać można po wciśnięciu przycisku (odnośnika) Edytuj stronę widocznego w lewej górnej części strony po wcześniejszym zalogowaniu się.
  3. Zapisujemy. - Możemy się podpisać :)

Jeśli nadal jest coś niezrozumiałe prosimy śmiało pytać na forum wszyscy są tam mili, przyjaźnie nastawieni i na pewno pomogą :D

Przydatne informacje
start.txt · ostatnio zmienione: 2015/03/18 13:50 przez valaantha
Recent changes RSS feed Debian Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki